تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/04/19
23 دی 1398
دورهمی کارآفرینانه با عنوان «لذت پویش مدام امیدوارانه

دورهمی کارآفرینانه با عنوان «لذت پویش مدام امیدوارانه

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان برگزار میکند:
دورهمی  کارآفرینانه  با عنوان "لذت پویش مدام امیدوارانه"

دورهمی کارآفرینانه با عنوان «لذت پویش مدام امیدوارانه - گپ و گفت از فرصت‌ها و چالش‌های کارآفرینی در حوزه رباتیک با چاشنی بقیه قضایا» در روز سه‌شنبه 24 دی‌ماه در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری زنجان برگزار خواهد شد.
امیرحسین تمجیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد برق از دانشگاه خواجه نصیر و کارشناسی ارشد هوافضا از دانشگاه Texas A&M در آمریکاست و به مدت بیش از یک دهه در حوزه‌های مختلف مربوط به ربات‌های سیار تجربه علمی و صنعتی دارد. او هم اکنون با عنوان مهندس نرم افزار در گروه کنترل حرکت ربات در شرکت Zoox (مربوط به ماشین‌های خودران) در Silicon Valley در آمریکا مشغول به کار است.  
هدف از این دورهمی به اشتراک گذاشتن تجربیات کار و زندگی در آمریکا و چالش‌های کارآفرینی در حوزه مورد علاقه اوست وامیرحسین امیدوار است که از شما نیز بیاموزد و برایند این گفت‌وگو انگیختن حرکتی همراه با جرقه یک ایده کارآفرینانه یا عزمی برای ایجاد تغییری هر چند کوچک باشد.


زمان سه شنبه 24 دی ۹۸
از ساعت 16:30 الی 18:30

مکان:
سعدی وسط، مجتمع تجاری شهر راز طبقه ۳

جهت ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.

تعداد بازدید : 166
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان