تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/01/20
12 اسفند 1398
دوره جامع برنامه‌نویسی اندروید

دوره جامع برنامه‌نویسی اندروید

دوره برنامه‌نویسی اندروید، از دوره‌های جذاب، پرطرفدار و کاربردی است که با پیشرفت استفاده از موبایل، مورد توجه ویژه علاقمندان به برنامه‌نویسی قرار گرفته است. در طول این دوره، افراد با اصول طراحی اپلیکیشن‌های تحت اندروید آشنا می‌شوند و پس از گذراندن دوره می‌توانند با انتشار برنامه‌های طراحی شده خود در فضای مجازی، کسب درآمد کنند.
اگر شما هم قصد ورود به فضای کسب و کار در حوزه نرم‌افزارهای جالب موبایلی را دارید در دوره جامع آموزش برنامه‌نویسی اندروید شرکت کنید.
مزایای حضور در این دوره:
•    از ۸۰ ساعت آموزش و تمرین تخصصی برنامه‌نویسی بهره ببرید.
•    با یادگیری برنامه نویسی اندروید مشغول به کسب درامد میلیونی شوید.
•    ایده‌های خلاقانه خود را در موبایل پیاده کنید.
•    رزومه کاری خود را با یادگیری برنامه‌نویسی اندروید ارتقا دهید.

از ویژگی‌های مهم این دوره، ضمن قیمت مناسب نسبت به مجموعه‌های دیگر، حضور مهندس فرزاد سرسیفی به عنوان مدرس دوره است. فرزاد سرسیفی، کارشناس موفق نرم‌افزار بوده و به مدت ۸ سال بطور کامل در زمینه توسعه اپلیکیشن های اندروید فعالیت می‌کند که در این مدت با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی همکاری کرده است. از جمله تیم لیدر موبایل شرکت فناپ و تیم لیدر موبایل شرکت SigmaTelecom (Turkey)بوده است.

در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تاریخ شروع دوره جامع آموزش برنامه‌نویسی اندروید به ۲۸ فروردین  تغییر پیدا کرد.

برای ثبت نام  اینجا را کنید.

 

تعداد بازدید : 429
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان