تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/04/21
7 بهمن 1398
دوره کارآفرینی و اردوی استارتاپی

دوره کارآفرینی و اردوی استارتاپی

دوره کارآفرینی و اردوی استارتاپی با هدف یادگیری و توسعه‌ی مهارت‌های کارآفرینی و کسب و کار برای پنجمین بار در مرکز نوآوری زنجان برگزار می‌شود و علاقمندان با حضور در جمع همفکران و علاقمندان کارآفرینی در رشته‌های مختلف از مزایای آن برخوردار خواهند شد.
 
 این دوره شامل دو بخش است که بخش اول دوره آموزش کارآفرینی و بخش دوم استارتاپ ویکند خواهد بود. دوره آموزش کارآفرینی در تاریخ 1 و 2 اسفند برگزار می‌شود و استارتاپ ویکند دوره در تاریخ 7 تا 9 اسفند (صبح و عصر) برگزار خواهد شد.
به شرکت‌کنندگان دوره در پایان گواهینامه رسمی از پارک علم و فناوری استان زنجان ارائه می‌شود و  تیم های برتر تشکیل شده در این دوره به طور رایگان در مرکز نوآوری پارک علم وفناوری مستقر خواهند شد و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 

تعداد بازدید : 1406
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان