27 خرداد 1397

منشور اخلاقی

منشور پارک علم و فناوری زنجان

پارک علم و فناوری زنجان بر پایه چشم‌انداز راهبردی افزایش کارآفرینی و توسعه استان، افزایش توانمندی نخبگان استان در خلق ایده و صنعتی کردن آن، افزایش قدرت رقابت پذیری صنایع استان، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت حمایت از ایده های نو و فناورانه آغاز به فعالیت نموده است. امید است در آینده‌ای نزدیک بتواند جلوه‌های درخشانی از مشارکت در فرایند خیزش و جهش صنعتی ایران اسلامی در راستای اجرای سیاستهای کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامههای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جهت حمایت منطقی و سامان یافته از انواع مؤسسات دانش محور را به نمایش بگذارد.

مدیران و کارکنان پارک علم فناوری زنجان با آگاهی از نقش منحصر به ‌فرد خویش، در راستای اجرای اهداف و چشم انداز پارک، با خود عهد بسته اند که به منظور پیاده سازی برنامه ها و تحقق اهداف دولت خدمتگذار در امر توسعه فناوری کشور با اعتقاد به رشد و گسترش فعالیتهای دانایی محور به عنوان یکی از ارکان رشد و توسعه در دنیای امروز، تحقق سه  اصل خلاقیت و نو آوری ، کارایی و هم افزایی ، ارتقاء کیفیت را سرلوحه مجموعه فعالیتهای خود قرار دهند.

ما همگی متعهد می­شویم:

 ۱- ضمن داشتن روحیه مسئولیتپذیری و انتقادپذیری، خدمات مورد نیاز مراجعین را با دقت، سرعت، خوشروئی و تواضع در اختیار آنان قرار دهیم.

۲- در انجام فعالیتهای خود به اصل بهبود مستمر توجه کرده و خلاقیت و نوآوری لازم را در جهت تحقق آنها اعمال نماییم.

۳- همواره عدالت، انصاف و امانتداری را در تصمیمگیریها و ارائه خدمات رعایت نماییم.

۴- ضمن رعایت آراستگی ظاهری، محیطی پاکیزه و فضایی آرام را فراهم نماییم.

۵- استفاده مناسب و مطلوب از اموال عمومی و جلوگیری از اسراف و مصرف بیهوده امکانات را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

۶- نسبت به اهداف و انجام وظایف جهت تحقق دورنمای پارک احساس مسئولیت نماییم.

۷- در جهت ایجاد فضائی مبتنی بر مشارکت عمومی و سرشار از صمیمت و اعتماد بین همکاران بکوشند.

۸- رعایت موازین اسلامی، اخلاقی و زیست محیطی بعنوان شرایط اساسی توسعه کاربرد فناوریهای نوین برای ارتقای سطح و کیفیت زندگی مردم را سر لوحه کار خود قرار می دهند.

 

دانلود فایل PDF

تعداد بازدید : 5801
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان