تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/01/20
11 آذر 1398
اولین جلسه هماهنگی بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن ­بازار

اولین جلسه هماهنگی بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن ­بازار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان اولین جلسه هماهنگی بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن ­بازار روز دوشنبه ۱۱ آذرماه برگزار گردید. بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن ­بازار با حضور شرکتهای فناور، دستگاه­های اجرایی و دانشگاه های استان برگزار خواهد گردید و پارک علم و فناوری استان زنجان به عنوان دبیر کمیته اجرایی در این امر انجام وظیفه خواهد نمود.

در این جلسه مقدمات لازم برای برگزاری این نمایشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با حضور نمایندگان استانی به تصویب رسید لازم به ذکر است در این جلسه تاریخ و زمان برگزاری نیز از ساعت ۱۶ الی ۱۹ روز ۲۳ الی ۲۵ اذرماه در محل کارخانه کبریت زنجان به تصویب رسید.

تعداد بازدید : 206
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان