تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/01/20
12 آذر 1398
اولین جلسه کمیته کشاورزی پارک علم وفناوری استان

اولین جلسه کمیته کشاورزی پارک علم وفناوری استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، اولین جلسه کمیته کشاورزی پارک علم وفناوری استان با حضور سازمان های عضو در تاریخ 1398/09/09 برگزار شد. هدف این نشست هم افزایی هر چه بیشتر سازمان ها ی مرتبط در حوزه ی کشاورزی است. این کمیته شامل سازمانهای زیر میباشد :۱-پارک علم و فناوری استان زنجان ۲-مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی ۳-نظام مهندسی استان زنجان ۴-تعاون روستایی استان زنجان ۵-دانشگاه کشاورزی دانشگاه زنجان ۶-جهادکشاورزی

دکتر مرادخانی ریاست پارک علم و فناوری استان زنجان در ابتدای این جلسه توضیحاتی در خصوص پارک، خدمات و‌ حمایت‌های این سازمان دولتی اعلام نمودند. ایشان در ادامه به تشریح  کمیته های مختلف مستقردرپارک پرداختند. در این نشست اعضای گروه اطلاعاتی در زمینه توانمندی‌های استان زنجان و سازمان های مربوطه درحوزه ی کشاورزی به بحث و بررسی پرداختند. در انتهای این جلسه  معضلات حوزه ی کشاورزی نیز مورد بررسی قرار گرفت.به بحث و گفتگو پرداختند.

 

تعداد بازدید : 258
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان