تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/04/21
2 دی 1398
شرکت کاسپر مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان واحد فناور برگزیده هفته پژوهش استانی در سال 1398

شرکت کاسپر مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان واحد فناور برگزیده هفته پژوهش استانی در سال 1398

بیستمین سال گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان زنجان به میزبانی سالن علامه طباطبائی دانشگاه آزاد واحد زنجان با حضور اعضای شورای اداری، اساتید، دانشجویان و پژوهشگران برگزار گردید.

استاندار زنجان در این مراسم با اشاره به بالا بودن رتبه بالای ایران در رشد علمی و پژوهش در کشور بیان کرد: اگر پژوهش گفتمان غالب است، چرا تخصیص اعتبار در این زمینه اتفاق نمی‌افتد. وی با طرح این سوال که چرا نتوانستیم پژوهش را تبدیل به ثروت کنیم، خاطر نشان کرد: باید ایرادات را بررسی و برای رفع آن تلاش کرد. رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان با بیان اینکه باید موازی‌کاری‌ها حذف شود، تاکید کرد: باید ریسک اتخاذ تصمیم کاهش پیدا کند و افق‌های آتی دیده شود.

در ادامه دکتر نجفیان ریاست دانشگاه زنجان گفت: رسیدن به جامعه آرمانی بدون پژوهش امکان پذیر نیست، اکنون چند سال است که برنامه هفته پژوهش در استان ها به صورت متمرکز انجام می شود و این حرکت فرصت های خوبی را برای آشنایی عموم مردم و دانش آموزان با حوزه پژوهش ایجاد کرده است. نایب رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان افزود: فعالیت های این ستاد در کمیته های مختلف برنامه ریزی گردید که برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن بازار، جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر و جشنواره دانشجویی از مهمترین برنامه های هفته پژوهش امسال در استان زنجان بود.

در پایان مراسم از پژوهشگران و فناوران برتر استان تجلیل شد که جناب آقای مهندس رحیم حجتی به عنوان فناور برگزیده مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان با کمال افتخار حائز رتبه شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

تعداد بازدید : 1300
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان