29 دی 1398
دوره آموزشی تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

دوره آموزشی تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

به گزارش روابط عمومی  پارک علم  و فناوری استان زنجان دوره آموزشی تسهیلات نظام وظیفه تخصصی روز یکشنبه مورخ ۲۲ دی ماه سال جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار گردید.

این دوره به منظور بهره‌مندی تمامی ذینفعان بصورت رایگان برگزار گردید. مدرس این دوره، سرکار خانم مهندس اژدر کارشناس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این دوره به توضیح موضوعات مربوط به تسهیلات نظام وظیفه تخصصی پرداختند.

در دوره فوق الذکر ضمن تشریح تاریخچه نظام وظیفه تخصصی، انواع فرایندهای نظام وظیفه تخصصی جاری در معاونت علمی و فناوری نیز بیان گردید. یکی از مهم ترین مسائل مشمولان سربازی اطلاع نداشتن از شرایط استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی می‌باشد که مدرس دوره ضمن توضیح شرایط فرد متقاضی، به ارائه توضیحات پیرامون شرایط شرکتهای دانش بنیان و فناور جهت جذب امریه دانش بنیان نیز پرداختند. در انتهای جلسه نیز خانم مهندس اژدر پاسخگوی سوالات شرکت‌کنندگان پیرامون نحوه کسب امتیاز علمی و فناورانه و شیوه ارسال تقاضا فناور در سامانه بودند. لازم به ذکر است فرآیندهای ارزیابی در سامانه سینا و مراحل داوری نیز بصورت کامل به مخاطبین انتقال داده شد.

تعداد بازدید : 1088
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان