26 بهمن 1398
برگزیدگان دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران معرفی شدند

برگزیدگان دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران معرفی شدند

به گزارش ستاد خبری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، دومین مرحله از معرفی برگزیدگان این جشنواره در دو بخش آرای مردمی و آرای هیات داوران برگزار شد.  این جشنواره با سخنرانی بنیانگذاران رویداد و دبیران اجرایی آن برگزار شد.

رضا الفت نسب دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل تاکید دارد این دوره از جشنواره با رویداد هفت شهر سعی کرده تا اکوسیستم را به خارج از تهران منتقل کنند: «اقدامی اندک ولی تاثیر گذار که با همکاری و همراهی تعداد زیادی از همکارانمان در تهران و شهرستان ها و همچنین مدیران کسب و کارهای بزرگ ایجاد شد».

شایان شلیله هم بنیان گذار جشنواره وب و موبایل نیز در جریان این رویداد افزود که داوری در این جشنواره به صورت شورایی انجام می‌شود تا نتیجه‌گیری بهتری صورت بگیرد:

«سال ۹۰ نزدیک به ۳۸ داور داشتیم که برای انتخاب سایت‌ها کمک می‌کردند. سال‌های بعد تعداد داوران بیشتر شد. سال ۹۱ بود که وبسایتی را برای ثبت کردن آثار راه انداختیم. در ادامه تصمیم گرفتیم سایتی را برای رای دادن به آثار جشنواره راه بیاندازیم. بعد از مدتی دیدم که برخی از این سایت‌ها فیلتر یا قالب‌های کپی هستند. از طرفی امتیاز دادن به سایت‌ها توسط چند نفر کار سختی بود به همین دلیل تصمیم گرفتیم شورای داوری متشکل از افراد متخصص طراحی و برنامه نویسی سایت تشکیل دهیم.»

«میلاد احرام‌پوش» بنیانگذار جشنواره وب و موبایل نیز با اعلام اینکه شعار آنها این است که ایران فقط تهران نیست تاکید کرد: «سال گذشته سعی کردیم به هفت شهر از جمله شیراز، اصفهان، مشهد، رشت، قزوین، بابل و یزد سفر کنیم و با خیلی از علاقمندانی که دوست دارند در استارتاپ‌ها فعالیت کنند جلسه داشته باشیم که امروز شاهد مهمانانی هستیم که از نقاط دور به این جشنواره آمده‌اند و امیدواریم هر ساله پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.»

بهترین استارتاپ در حوزه واقعیت افزوده شرکت اوستا از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان اعلام شد.

پارک علم و فناوری استان زنجان این موفقیت را به تیم پر تلاش آنها تبریک و تهنیت عرض می نماید.

تعداد بازدید : 1023
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان