30 بهمن 1398
رونمایی از دو محصول پارک علم و فناوری استان زنجان

رونمایی از دو محصول پارک علم و فناوری استان زنجان

درابتدای این مراسم، از نرم‌افزار سامانه مدیریت فرایندهای کسب و کار شرکت آرین نوین رایاینه مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان رونمایی شد. سامانه  جذب و پذیرش به صورت ساده، عملیات استقرار واحدها و هسته ها و ارزیابی آنها را تسهیل کرده است. از دیگر عملیات قابل انجام در این سامانه، میتوان به مکاتبات اداری پارک و شرکت‌های عضو در پارک و مرکز رشد نام برد. داوری و ثبت اختراعات از دیگر مزیت های این سامانه می باشد. این سامانه تاثیر به سزایی در راستای بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری خواهد شد.

در ادامه، مراسم رونمایی از البسه ورزشی هوشمند و نخ‌های اسپاندکس با تکنولوژی نانو برگزار شد. این محصولات تولید شرکت نانومهیار مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان است. البسه ورزشی هوشمند دارای تکنولوژی کول‌مکس و نانو میباشد که به دلیل خاصیت تبخیر سریع عرق و پایداری بالای خواص، کاربرد مطلوبی در لباس‌های ورزشی دارند. محصول دیگر این شرکت، نخ‌های اسپاندکس، دارای خاصیت آنتی‌باکتریال ماندگار بوده و استحکام و خاصیت کشسانی در آن‌ها بهبود یافته است. به همین دلیل این نخ ها در پارچه‌های کشی و پوشاک کاربرد فراوان دارند.
همچنین به منظور توسعه زمینه‌های همکاری مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، تفاهم‌نامه همکاری مابین پارک علم و فناوری استان زنجان و بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی امضا شد.
این رویداد صبح روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن در محل همایش‌های مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار گردید.

تعداد بازدید : 1158
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان