30 بهمن 1398
ارایه بیش از 40 ایده در مقابل داوران برنامه «میدون» در مرکز نوآوری زنجان

ارایه بیش از 40 ایده در مقابل داوران برنامه «میدون» در مرکز نوآوری زنجان

دکتر اسدی رئیس بنیاد فناوری‌های فرهنگی و دکتر یونچی کارآفرین نمونه کشور و از داوران برنامه میدون، با حضور در میان تیم‌های فعال با ایده‌های آن‌ها آشنا شد. در این مراسم، بیش از ۴۰ ارایه ایده انجام شد که از این میان، تعدادی از آنها برای جذب سرمایه‌‌گذار موفق به دریافت معرفی نامه شدند. در ادامه برخی از این فعالان پیشنهاد همکاری گرفته و برخی  برای پیشرفت کار به واحدهای مربوطه معرفی شدند.

این جلسه منجر به انجام اقدامات لازم برای همکاری چندین طرح‌ در حوزه معماری، فرهنگی و هنری و همچنین معرفی برای طراحی محصولات آستان قدس رضوی شد. در این رویداد از برخی واحدها و هسته های فناور پارک علم و فناوری و مرکز نوآوری بازدید شد که میتوان به شرکت تجهیزگاما، هیوا و بیت لایف اشاره نمود. از دیگر برنامه های عوامل برنامه میدون میتوان به بازدید از  کارگاه مسگری و کارگاه‌های صنایع دستی در زمینه مس و چاقو نیز اشاره نمود.

 

تعداد بازدید : 2072
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان