7 تیر 1401
ایجاد زون ویژه شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی شماره یک زنجان

ایجاد زون ویژه شرکت‌های دانش بنیان در شهرک صنعتی شماره یک زنجان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم  و فناوری استان زنجان  براساس جلسه و بازدید مدیرکل بازرسی، رئیس پارک علم وفناوری و  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از شهرک اشراق بعمل آمد مقرر شد نسبت به اختصاص ٥ هکتار زمین به عنوان زون ویژه شرکت‌های دانش بنیان استان اختصاص یابد و واگذاری‌ها با مدیریت پارک علم وفناوری و پس از ارزیابی نیازهای تمامی متقاضیان و اولویت‌بندی بر اساس شایستگی انجام گردد.

 آذرپیوند رئیس پارک علم  وفناروی استان زنجان گفت: استان زنجان یکی از پیشروهای تحقق شعار سال  است. برنامه پیشرفت اقتصادی این استان مبتنی ‌بر دانش و فناوری، مزیت‌ها و فرصت‌های قابل استفاده برای تحقق شعار سال و همچنین برای سال های آینده تدوین می‌شود.

وی با بیان اینکه ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان به ریاست استاندار تشکیل شده‌است، افزود: دستگاه‌های اجرایی مرتبط و مؤثر در زیست‌بوم نوآوری این استان هر کدام مسئولیت انجام امور محوله را به‌عهده دارند و قدم های موثری در این زمینه بر می‌دارند.

عباسی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان در این جلسه گفت : این شرکت آمادگی دارد نسبت به عملیات آماده سازی زمین مذکور در حداقل زمان ممکن به قطعات صنعتی و کارگاهی به تعداد 40 الی 60  واحد به مساحت‌های ٢5٠ تا 1000 متری اقدام نماید.

در ادامه این بازدید خمسه  مدیر کل بازرسی استان زنجان ضمن تأکید بر حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور، درخواست کردند در واگذاری زمین‌ها ارزیابی دقیقی از شرکت‌ها و توانمندی انها انجام شود و اختصاص زمین‌ها بر اساس توانمندی شرکت‌ها در تولید و اشتغال آفرینی باشد.

تعداد بازدید : 232
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان