7 تیر 1401
دیدار رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان و معاون علمی و پژوهشی سپاه انصارالمهدی(عج)

دیدار رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان و معاون علمی و پژوهشی سپاه انصارالمهدی(عج)

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری استان زنجان در جلسه دیدار بین ریاست پارک با معاون پژوهشی سپاه انصارالمهدی(ع)، دکتر آذرپیوند گفت: پارک علم و فناوری استان زنجان در سالی که مزین شده به نام دانش بنیان باید نقش آفرینی‌های لازم برای برطرف نمودن نیاز‌های جامعه را ایفا کند و به این منظور نیز معاونت علمی و پژوهشی سپاه انصارالمهدی استان زنجان می تواند در این هدف بزرگ نقش آفرینی نماید.

وی افزود: ما باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری و توصیه به علم و پژوهش در بیانیه گام دوم، اسناد بالادستی و نقشه جامع دفاعی کشور گام‌های موثری را در خیزش ملی و مرجعیت علمی کشور برداریم.

آذرپیوند با توجه به نقش جایگاه علمی افزود:  مراکز علمی با حمایت و پشتیبانی از شرکت‌های دانش بنیان، مراکز رشد و پردیس‌های علم و فناوری ضمن برطرف نمودن بسیاری از مشکلات و نیاز‌های کشورمان در بخش‌های مختلف به سوی کشوری علمی و تخصصی در حال حرکت است.

در ادامه آقای رضاخانی معاون علمی و پژوهشی سپاه انصار المهدی استان زنجان نیز با تشریح برخی دستاورد‌های این معاونت در حوزه‌های مختلف گفت:  معاونت علمی و پژوهشی سپاه استان به عنوان یکی از مراکز تاثیرگذار در حوزه بسیج، آماده هرگونه همکاری در زمینه های علمی با پارک استان می باشد..

 حاصل این جلسه که در مرکز نوآوری زنجان برگزار گردید، توافق های فی مابین طرفین برای همکاری های بیش از پیش بوده است.

تعداد بازدید : 261
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان