7 تیر 1401
واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان به صورت اقساطی

واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان به صورت اقساطی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، جلسه ای با حضور ریاست پارک استان ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی زنجان  و شرکت های دانش بنیان استان برگزار گردید.

دکتر آذر پیوند ریاست پارک علم و فناروی استان زنجان گفت: در راستای تحقق شعار سال و همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور ، شرکت شهرک‌های صنعتی استان در نظر دارد نسبت به واگذاری زمین به شرکت‌های دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی اقدام کند.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل بهره برداری از زمین اعیانی و تاسیسات شهرک‌ها و نواحی صنعتی، صنفی و فناوری در سال ۱۴۰۱ مشوق‌هایی برای شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

آذرپیوند در خصوص شرایط نحوه واگذاری زمین ها خاطر نشان کرد: در حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان  و فناورانه اراضی به مساحت 5 هکتار با پیش پرداخت ۱۰ درصد نقدی و اقساط ۴۸ ماهه در نظر گرفته شده است.

 

ریاست پارک علم و فناوری استان در ادامه اشاره ای به نحوه درخواست شرکت های دانش بنیان داشته و مطرح نمود: شرکت های متقاضی میبایست جهت ثبت درخواست خود به آدرس https://zstp.ir/page/Request مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل و ثبت نمایند تا پس از جمع بندی توسط کارشناس مربوطه به شرکت شهرک های صنعتی معرفی گردند.

همچنین در این جلسه مدیر عامل محترم شرکت شهرک‌های صنعتی استان، به صورت مشروح در رابطه با شرایط واگذاری زمین‌ها در شهرک‌های صنعتی و همچنین تسهیلات ویژه شرکت‌های دانش بنیان توضیحاتی را اریه دادند.

 

تعداد بازدید : 423
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان