23 تیر 1401
رویداد تانا ریل گذاری برای تحقق راه کار برای نیازمندی های صنعت استان زنجان

رویداد تانا ریل گذاری برای تحقق راه کار برای نیازمندی های صنعت استان زنجان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ دکتر آذرپیوند ریاست پارک علم  وفناوری استان زنجان گفت: اولین رویداد ملی تانا(توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها) توسط پارک علم و فناوری استان زنجان با همکاری دستگاه های اجرایی استان در تاریخ 22 تیر ماه 1401 برگزارمی‌شود.  هدف این رویداد برقراری ارتباط میان بخش صنعت و شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور می باشد. در این رویداد نیازهای بخش صنعت احصا شده و از طرفی شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناوری که بتوانند این نیازها را مرتفع کنند هم شناسایی و هم ارتباط لازم بین این دو جهت رفع این نیازها برقرار خواهد شد.

آذرپیوند بیان کرد: دستگاه های مختلفی نسبت به حمایت از تانا اعلام آمادگی نمودند که از آنها می شود به بسیج علمی کشور ، بنیاد ملی نخبگان ، اداره ارتباطات و جهاد کشاورزی اشاره کرد.

وی مطرح کرد: اهداء وام بلاعوض به مبلغ 40.000.000 تومان به راه کارهای برگزیده توسط داوران  ، ارائه کمک هزینه 50 درصدی در قالب طرح شهید احمدی روشن و استفاده طرح های مرتبط با ICT از وام تبصره 18 از جمله حمایت های این رویداد می باشد.

درادامه دکتر یوسفی مشاور عالی ریاست پارک علم و فناروی استان زنجان با تاکید بر اقدامات صورت گرفته افزود: ضمن تهیه  فرم ثبت نیازها به صورت آنلاین و فرم ثبت راهکارها برای نیازهای ارایه شده در نوار منوی سایت پارک به آدرس zstp.ir  و همچنین تبلیغات گسترده ی میدانی و مجازی موفق به معرفی رویداد در استان بوده ایم.

وی خاطر نشان کرد:  استقبال صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی از این طرح بسیار چشمگیر و حرکتی نو  و موثر در سیر استان به سمت اقتصاد دانش بنیان تلقی شده تا حدی که تاکنون بیش از 35 نیازمندی از بین صنایع، واحدهای تولیدی و ادارات نقش آفرین در اکوسیستم نوآوری زنجان جمع آوری شده است که از این تعداد، 22 مورد تایید و در معرض تمامی فناوران، مبتکرین، اساتید و شرکتهای دانش بنیان قرار گرفته است.

یوسفی در ادامه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته گفت: برگزاری جلسات با دستگاه های اجرایی استان با حول محوریت تانا و همچنین راه اندازی کارگروه های تخصصی دبیرخانه - اطلاع رسانی - جمع آوری اطلاعات - مالی - اجرایی و پسارویداد جهت پیگیری و اجرای مصوبات خود قدمی موثر در پیش برد اهداف تا نا می باشد

در پایان دکتر یوسفی در خصوص برگزاری رویداد افزود: با توجه به تهیه لیست نیازهای صنایع استان و همچنین گردآوری راه کارهای مناسب توسط فناوران، مبتکران، دانشگاهیان و اساتید، برنامه با حضور مسئولین کشوری ، لشگری و تمام نفرات برگزار و راه کارها داوری شده و در همین رویداد عقد قرارداد با نظارت پارک صورت خواهد گرفت.

تعداد بازدید : 254
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان