26 تیر 1401
رونمایی از دستگاه گیربکس تیکنر تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمند

رونمایی از دستگاه گیربکس تیکنر تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمند

در حاشیه برگزاری اولین رویداد تانا در کشور رونمایی از دستگاه گیربکس تیکنر تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمندصورت گرفت
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناروی استان زنجان؛ با حضور دکتر صفدری؛ مشاور معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف ، دکتر آذرپیوند؛ رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان، دکتر قاسملو؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندرای زنجان و دکتر شهامی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری زنجان در حاشیه برگزاری اولین رویداد تانا از دستگاه گیربکس تیکنر تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمند رونمایی گردید.
این دستگاه ساخت ماشین سازان معدن زنجان کیمیا از شرکت های پارک علم و فناروی استان زنجان بوده و برای اولین بار در ایران تولید می شود.
مورد مصرف گیربکس تیکنر تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمند در تصفیه آب پساب های معدنی و صنعتی در شرکت های فرآوری مواد معدنی ( فلوتاسیون ) در معادن سرب و روی ، مس ، آهن و... انجام می گیرد.
این دستگاه که ساخت کشور ایران می باشد نمونه مشابه خارجی داشته که پس از تولید در داخل با یک سوم قیمت عرضه و دارای دو برابر گارانتی از نمونه خارجی می باشد.

تعداد بازدید : 261
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان