31 مرداد 1401
در هفته دولت صورت گرفت

در هفته دولت صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم  وفناوری استان زنجان؛ دکترآذرپیوند به همراه مدیران پارک علم  وفناوری استا ن زنجان در هفته دولت از دو شرکت موفق در خصوص اخذ مجوز دانش بنیان بازدید کردند و در گفتگو با مدیران در جریان فعالیت‌ها و تولیدات متنوع این شرکت ها قرار گرفتند.
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و تمام همکاران مجموعه شرکت های توسعه هوشمند داتیس و ایباس، مطرح نمودند: زحمات بسیاری انجام گرفته و تمام اعضای مجموعه این دوشرکت باید برای تحقق اهداف بزرگ و متعالی تلاش نمایند. اما برای تحول جدی در حوزه تخصصی که موفق به اخذ مجوز دانش بنیان شده اند می‌باید زمینه برای پیوند شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به بخش های مختلف صنعت فراهم شود و این موضوع با عزم و اراده تمام اعضای مجموعه ممکن خواهد بود.
در ادامه آقای محمدی؛ مدیرعامل توسعه راهکاری های هوشمند داتیس افزودند: موضوع محصولی که به تازگی دانش بنیان شده است طراحی و ساخت ماشین آلات هوشمند حوزه عملیات حرارتی است که در واقع برای جوشکاری، آنیلینگ، ذوب، سخت‌کاری، بیزینگ و تمام عملیات حرارتی که بر روی فلزات انجام می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این محصول مبتنی بر روش القایی فرکانس بالاست و در صنایع فلزی مانند صنعت مس مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث افزایش بازدهی خطوط، هوشمندی، افزایش کیفیت محصولات و افزایش سرعت تولید و بهره‌وری خطوط تولید می شود.
همچنین آقای بطحایی؛ مدیرعامل شرکت ایباس با تشریح فعالیت شرکت خود عنوان کرد: شرکت "راهکارسفرسروین" با نام تجاری EBUS با اتکا به مهمترین سرمایه‎شـان، مهارت و امید برای ساخت فرداهایی بهتر بر آن است که با استفاده از فناوری و پلتفرم هوشمند سفر به اصلی ترین بازیگر بازار حمل ونقل و سفرهای جاده ای تبدیل شود . ا‌یباس با شناسایی نیازهای مشتری و سنجش مشکلات سفرهای اتوبوسی، بهینه ترین برنامه ریزی را برای سفرهای بین شهری اتوبوسی در اختیار مسافران قرار می‎دهد تا بتوانند با اتوبوس‎های سبز ایباس از هر نقطه ای در کشور به نقطه ای دیگر سفر کنند. از اهداف و فعالیت های دیگر شرکت ایباس قدم نهادن در راه بهبود و رفع مشکلات زیست محیطی و فرهنگـی، کاهش تردد خودروهای شخصی و در نتیجه کاهش تصادفات و تلفات جاده ای، ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه تر می‎باشد.

تعداد بازدید : 189
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان