12 مهر 1401
پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

کُونُواْ قَوَّامِینَ لِلّهِ شُهَدَاء بِالْقِسْطِ

آرزوی همیشگی انسان ها، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است . نیروی انتظامی نیاز یک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم وفساد می کوبدتا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد. امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است.

 ضمن بزرگداشت هفته ی مقدس نیروی انتظامی از تلاشهای بی شائبه حماسه سازان پیروز و سنگرداران همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش ایشان طلوع می کند تشکر می کنیم و از خداوند منان توفیقات روز افزون این مجاهدین همیشه بیدار را خواستاریم.

روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم  و فناوری استان زنجان

تعداد بازدید : 161
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان