4 آبان 1401
نشست سرمایه گذاران داخلی در پارک علم و فناوری استان زنجان

نشست سرمایه گذاران داخلی در پارک علم و فناوری استان زنجان

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری استان زنجان؛ نشست سرمایه گذاری پیرامون فرصت های سرمایه گذاری در صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان زنجان، توسعه‌ی زیرساخت‌های اکوسیستم نوآوری و فناوری، از جمله راه‌اندازی کارخانه نوآوری مشترک ، تجاری‌سازی و شتابدهی واحدهای فناور با حضور سرمایه گذاران داخلی، هیات رئیسه پارک علم وفناوری استان زنجان و مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان برگزار گردید.
در این نشست پس از بررسی های انجام شده ضمن اشاره به موفقیت های اخیر واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان در عرصه علمی کشور تاکید شد نتیجه امروز حاصل رشد چشمگیر و اهمیت دادن به علم و دانش بوده که آثار آن قابل مشاهده است.
دکترآذرپیوند؛ رئیس پارک علم وفناوری استان زنجان گفت: سرمایه گذاری در تجاری سازی و شتابدهی واحدهای فناور و همچنین صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی به قدری جدی است و اگر اقدامی در این زمینه صورت نگیرد، شکاف فناوری در این حوزه، روز به روز با شرکت های بزرگ جهانی بیشتر می شود.
آذرپیوند در ادامه با اشاره به جایگاه تولیدات داخلی ، مطرح کرد: از سرمایه گذاران کشور انتظار می رود تا با اعتماد بر جوانان غیور و فداکار ایرانی که در این شرایط سخت اقتصادی کمر همت بستن تا به یاری اقتصاد کشور بشتابند، توان و قدرتی مضاعف باشند تا با کمک یکدیگر و حمایت های روز افزون شاهد پیشرفت و رشد اقتصادی کشور باشیم.
همچنین اعضای نشست بر لزوم تدوین استراتژی مناسب جهت تامین منابع مالی مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه نوآوری مشترک و تجاری سازی و شتابدهی واحدهای فناور تاکید کردند.
گفتنی است این نشست برای اولین بار با حضور سرمایه گذاران داخلی در پارک علم و فناوری استان زنجان فعالیت خود را آغاز نموده است.

تعداد بازدید : 195
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان