5 آبان 1401
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

دشمنان اسلام و مسلمانان با چهره منحوس گروه تکفیری داعش، بار دیگر در اقدامی کوردلانه، با هجوم مسلحانه به سومین حرم اهل بیت(ع) و کشتار بی رحمانه زائران این آستان مقدس، حادثه دلخراشی را رقم زدند که مایه تالم و تاثر فراوان گردید.
اینگونه اقدامات ددمنشانه، بی شک برگرفته از بی مایگی و هویت ضدبشری این گروه  تکفیری بوده و انزجار عمومی را در پی خواهد داشت.
ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، از خداوند متعال برای شهدای مظلوم این حادثه، علو درجات مسألت داشته و امید است مجروحان این حادثه به زودی سلامت خود را باز یابند.
با تسلیت این واقعه تاثربرانگیز به ملت شریف ایران، مردم شهیدپرور استان فارس و بازماندگان ارجمند شهدای این حادثه، از خداوند تبارک و تعالی، برای خانواده های این عزیزان صبر جمیل آرزومندیم.

تعداد بازدید : 154
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان