7 آبان 1401
راهیان پیشرفت

راهیان پیشرفت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان زنجان جلسه هم اندیشی گروه های آموزشی و پژوهش سراهای استان با هدف شناسایی و معرفی استارت آپ ها و کارآفرینان موفق در دوره متوسطه مدارس در مرکز نوآوری زنجان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر احسان خواصی؛ معاون پارک علم و فناوری استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم گویی به میهمانان گفت: امروز باید پیوند مبارکی بین آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری صورت گیرد تا دانش آموزان با فضای کسب و کارها و کارآفرین های موفق آشنا شوند و این خود می تواند اولین حرکت در راستای رشد آینده سازان کشور باشد.
خواصی عنوان کرد: با حضور شما اساتید محترم آموزشی و پژوهش سراها جلسه هم اندیشی برگزار گردیده تا با کمک یکدیگر به جامعه هدف که آینده کشور در دست این عزیزان است کمک کنیم.
در ادامه دکتر  یوسفی؛ مدیر مرکز رشد و امور موسسات پارک علم و فناوری استان زنجان ضمن توضیح در خصوص نیاز کشور به کارآفرینی گفت: رفع نیاز امروز ایران به استارت اپ ها می تواند به گونه ای باشد که با آموزش بتوان کارآفرین های موفقی را پرورش داد.
در ادامه هر کدام از اعضای جلسه نسبت به دیدگاه های خود نقطه نظراتی را ارائه داده و با نظر جمع حاضر مقرر گردید تا جلسات هم اندیشی با دستور کار بررسی نحوه معرفی استارت آپ ها و کارآفرینان موفق برگزار گردد.

تعداد بازدید : 208
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان