تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1398/03/30
1 دی 1397
اشتغال جوانان، مستلزم بهبود وضعیت پارک علم و فناوری است

اشتغال جوانان، مستلزم بهبود وضعیت پارک علم و فناوری است

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل پارک علم و فناوری، با تاکید بر اینکه استان زنجان آنچه در توان دارد، باید برای پارک علم و فناوری انجام دهد، اظهار کرد: صرف اینکه در پژوهش از رتبه ششم برخوردار باشیم، چندان مزیتی ندارد و همه ما به خوبی واقفیم که در عملی کردن پژوهش‌های‌مان، وضعیت مطلوبی نداریم. از این رو باید از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری به نحو احسن بهره بگیریم.

 

استاندار زنجان ادامه داد: دنیای امروز، به این نتیجه رسیده است که باید به دنبال ایجاد پارک‌های علم و فناوری بود؛ چرا که علاوه بر کم‌هزینه بودن، دانش روز را در اختیار جوامع قرار می‌دهد؛ در واقع هر چه قدر در حوزه جوانان سرمایه‌گذاری کنیم، بیش از پیش گفتمان کشور را محقق ساخته‌ایم.

 

حقیقی افزود: ایجاد خانه جوانان، یکی از موضوعاتی است که هزینه تلقی نمی‌شود، بلکه سرمایه‌گذاری در حوزه جوانان به‌شمار می‌رود؛ در واقع راه‌اندازی خانه جوانان، ایجاد ثروت است.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان در خصوص اختصاص ساختمان پارک علم و فناوری استان زنجان از ساختمان مازاد سایر ارگان‌ها، خاطرنشان کرد: حتما باید وضعیت ساختمان‌های مازاد ادارات روشن شود و از آنجا که دولت خود نمی‌تواند در زمینه اشتغال‌زایی فعالیت داشته باشد، باید در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان، در راستای بهبود وضعیت مشکلات پارک علم و فناوری قدم برداریم.

تعداد بازدید : 117
نظر شما چیست
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان