تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1398/03/30
16 دی 1397
جلسه استفاده از پتانسیل های شرکت های  پارک علم فناوری استان در صنعت برق استان

جلسه استفاده از پتانسیل های شرکت های پارک علم فناوری استان در صنعت برق استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان صبح روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ جلسه استفاده از پتانسیل های شرکت های  پارک علم فناوری استان در صنعت برق استان در محل برق منطقه ای استان زنجان برگزار گردید.

مهندس اله مرادی مدیرعامل این شرکت، هدف ازبرگزاری این گونه نشستها را تبادل نظر در خصوص راه های افزایش سطح ارتباطات و تعاملات صنعت با مراکز علمی، تحقیقاتی و شرکتهای دانش بنیان دانست و افزود : این تبادل نظرات زمینه ایجاد اشتغال و توسعه تولید داخلی را فراهم وبر انجام پروژ های کاربردی کمک خواهد کرد. مهندس اله مرادی وجود پارک فناوری  را نعمتی دانست که شرکتهای دانش بنیان را به صورت منسجم هدایت می کند و می تواند در جهت توسعه شرکتها گام بزرگی بردارد.

دکتر مرادخانی رئیس پارک فناوری استان زنجان ، ضمن معرفی فعالیتهای پارک اظهار داشت : پارکهای علم و فناوری محلی برای تبدیل پژوهش به سرمایه هستند. وی مهمترین خروجی این جلسه را تبادل افکار دانست و افزود: با برگزاری این جلسات ماقادر خواهیم بود از ایده های شما آگاه شویم و متقابلاً ایده های خود را مطرح کنیم. وی زمینه فعالیت پارک را در حال حاضر کشاوری ، برق ، مکانیک ، صنایع شیمیایی ، صنایع معدنی ، فناوری اطلاعات عنوان کرد و افزود : جوانان ما در این پارک در قالب تیم آماده ارائه خدمات به صنایع و سازمانها می باشند.

مهندس خلجی ،معاون برنامه ریزی و تحقیقات ، با اعلام آمادگی شرکت برق منطقه ای زنجان جهت هرگونه همکاری با این پارک، از جوانان خواست ایده های خود را به سمت نیازهای صنایع ببرند وی برای نمونه مشکل کمبود قطعات صنعتی و محدودیت واردات این قطعات را مطرح کردو ازایشان خواست در زمینه ساخت و تامین قطعات صنعتی  با کیفیت بالا، این صنعت را یاری کنند.

تعداد بازدید : 160
نظر شما چیست
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان