تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1398/09/25
18 اسفند 1397
پیش رویداد اینوهلث برگزار شد.

پیش رویداد اینوهلث برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان،  ظهر روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ پیش رویداد اینوهلث برگزار شد. این پیش رویداد با هدف تدریس کارآفرینی در حوزه دارو سازی با حضور جمعی از دانشجویان، اساتید و سخنرانان منعقد گردید. در این رویداد سخنرانانی همچون دکتر مرادخانی، دکتر شغلی،دکتر کارآگاه، دکتر عبدالهی اصل حضور یافته و به ارائه موضوعات مهم در زمینه کارآفرینی پرداختند.

دکتر مرادخانی، رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان ضمن اشاره به خدمات و حمایتهای پارک علم و فناوری استان زنجان به بیان فضای کاری موجود استارت آپ ها در حوزه دارویی و سلامت پرداخته و برخی فعالیتهای موجود در این زمینه را اشاره کردند.

در انتها این پیش رویداد دو شتابدهنده کارا سلامت و پرسیژن به ارائه توضیحاتی در خصوص شتابدهنده های موجود در حوزه سلامت و دارو پرداختند.
 

 

تعداد بازدید : 299
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان