تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/03/15
19 اسفند 1397
اجرای طرح یاوران وقف علم و فناوری در پارک علم و فناوری استان زنجان

اجرای طرح یاوران وقف علم و فناوری در پارک علم و فناوری استان زنجان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، در نشستی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جنتی مدیرکل اوقاف امورخیریه استان زنجان و دکتر مراد خانی رئیس علم و فناوری استان زنجان برگزار شد، تفاهم نامه همکاری با موضوع طرح یاوران وقف علم و فناوری به امضای طرفین رسید.
از مفاد این تفاهم نامه می‌توان به واگذاری یک هزار متر زمین در شهرستان خدابنده برای راه‌اندازی کانون شکوفایی و خلاقیت و همچنین مرکز رشد اشاره کرد.
پارک علم و فناوری استان زنجان نیز بر اساس این تفاهم‌نامه موظف گردید تا طرح‌های قابل سرمایه گذاری را به این سازمان اعلام و کارگروه تبلیغاتی وقف را راه اندازی نماید.
همچنین مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان آمادگی خود را نسبت به حمایت از طرح‌های فناورانه و دانش بنیان و همکاری های لازم در خصوص استفاده بهینه از موقافات اعلام کرد.
از موارد دیگر مطرح شده در این نشست می‌توان به برگزاری همایش‌های انگیزشی و سوق واقفین به وقف‌های جدید در حوزه علم و فناوری اشاره کرد.
در پایان این نشست مدیرکل اوقاف امورخیریه استان زنجان از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان بازدید کرد.

 

 

 

لینک خبر در سایت وزارت علوم

تعداد بازدید : 452
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان