تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/04/21
26 فروردین 1398
جلسه مشترک با   مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری

جلسه مشترک با مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان ظهر روز دوشنبه جلسه مشترکی  با حضور مدیران  مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری  و همچنین اعضای ستادی پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مرادخانی به ارائه توضیحاتی در خصوص پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد و شرکتهای دانش بنیان پرداختند. همچنین سرکار خانم حسنی مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری به توضیح در خصوص این مرکز و شرح وظایف آن پرداخت. در ادامه جناب آقای امامی مدیر  پژوهش این مرکز و همچنین سرکار خانم ارشادی مدیر آموزش این مرکز نیز به توضیحاتی در خصوص بخشهای خود ارائه نمودند. در ادامه هر بخش درخواستهای خود را به صورت جداگانه به پارک ارائه نموده و پارک نیز درخواست خود را در بخش های آموزش و پژوهشی عنوان نمود. در انتهای جلسه موضوعات مهمی از قبیل افزایش همکاری و جلوگیری از موازی کاری مطرح شد که مقرر به انعقاد تفاهم نامه گردید.

تعداد بازدید : 394
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان