تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1399/03/15
14 اردیبهشت 1398
اولین رویداد کارآفرینی سلامت (اینوهلث)

اولین رویداد کارآفرینی سلامت (اینوهلث)

اولین رویداد کارآفرینی سلامت (اینوهلث) توسط پارک علم و فناوری زنجان با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه علوم پزشکی زنجان در عصر چهارشنبه یازدهم اردیبشهت ماه سالجاری به مدت ۳ روز در زنجان آغاز شد.

در روز اول برنامه پس از ارایه انگیزشی  تسهیلگر رویداد جناب آقای حسام سردارلو و توضیحات وی در حوزه فناوری های نوین در حوزه های زیست فناوری و سلامت، شرکت کنندگان ایده های خود را در ۶۰ ثانیه به حضار ارایه نمودند.

مجموعا در روز اول نفر از ۲۵۱ شرکت کننده رویداد ایده های خود را مطرح و پس از با رای شرکت کنندگان ۱۳ ایده به عنوان ایده برتر شناخته شده و به تیم سازی با سایر شرکت کنندگان پراختنتد تا از روز بعد با تیم خود بر روی ایده خود کارکنند.

در روز دوم پس از صرف صبحانه کارگاه آشنایی با بوم ناب توسط مهندس سعید شاوردی (مشاور استراتژی شرکت رهنما) ارایه شد تا شرکت کنندگان  با نحوه کار با بوم مدل کسب و کار ناب آشنا شوند و به کارتیمی بپردازند.

در ظهر همان روز کارگاه های اعتبارسنجی و کمینه محصول پذیرفتنی توسط آقایان مهندس احسان نوری (بنیان گذار داستانپ) و مهندس دانیال موذن (مدیر محصول گروه اسنپ تریپ) ارایه شد تا شرکت کنندگان به طور کامل با مدل کسب و کار و اعتبارسنجی ان آشنا شوند.

در روز سوم پس صرف صبحانه کارگاه نحوه ارائه به سرماه گذاران توسط حسام سردارلو شرکت کنندگان با نحوه ارایه به سرکایه گذار آشنا شدند.

در ظهر روز دوم جناب آقای دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در محل برگزاری رویداد ضمن حمایت از ایده ها و دلگرمی به شرکت کنندگان آنها را به سخت کوشی و ادامه این راه تشویق نمود.

در عصر همان روز تیم ها ایده های خود را در ۵ دقیقه به داوران ارایه نموده و ۳ تیم به عنوان تیم های برتر از حمایت پارک علم و فناوری زنجان و ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند شدند.

 

تعداد بازدید : 991
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان