تماس با ما سئوالات متداول English امروز 1398/12/03
5 اردیبهشت 1398
حضور دکتر شامی زنجان در زنجان

حضور دکتر شامی زنجان در زنجان

به گزارش روابط عمومی پارک علم  و فناوری استان زنجان دکتر مهدی شامی زنجانی توسط پارک علم و فناوری استان زنجان دو سخنرانی ارائه نمود.

دکتر مهدی شامی زنجانی، روز چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۹۸، با حضور در شهر زنجان، دو سخنرانی در حوزه تحول دیجیتال انجام داد. بخش اول برنامه، سخنرانی‌ دکتر شامی زنجانی با موضوع مبانی تحول دیجیتال در دانشگاه زنجان در جمع بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان و صنعتگران استان بود. وی بعدازظهر این روز، به دعوت استانداری و به میزبانی سازمان برنامه ‌و‌‌ بودجه زنجان، در جمع مدیران اجرایی استان، در خصوص رهبری دیجیتال سخنرانی کرد.
شایان ذکر است میزبان این برنامه، پارک علم و فناوری زنجان بود.

در این سخنرانی به سرفصل‌هایی چون:

  • نگرش دیجیتال
  • مبانی و مفاهیم دیجیتال
  • آشنایی اولیه با دستاوردها و قابلیت‌های تحول دیجیتال

اشاره شد.
از حامیان این سمینار می‌توان به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، پارک علم و فناوری استان‌های زنجان و کرمانشاه، دانشگاه زنجان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این استان اشاره کرد.

 

تعداد بازدید : 304
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 1- 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان