5 خرداد 1398
برای اولین بار در استان زنجان، همایش دانش آموزی خلاقیت، ایده پردازی و کسب و کار توسط پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار گردید.

برای اولین بار در استان زنجان، همایش دانش آموزی خلاقیت، ایده پردازی و کسب و کار توسط پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان اولین همایش دانش آموزی خلاقیت، ایده پردازی و کسب و کار توسط پارک علم و فناوری استان زنجان، روز سه شنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور برگزار شد.

پارک علم و فناوری استان زنجان در راستای هدفمند کردن آینده دانش آموزان و آماده سازی شایستگی های فردی فرزندان عزیز زنجانی در حیطه های مختلف اقدام به برگزاری کارگاه های کارآفرینانه دارد. در این راستا برنامه های تابستانی آکادمی دانش آموزی کارآمد را فراهم نموده تا دانش آموزان شهر زنجان به خودشناسی رسیده و استعدادهایشان را کشف و پرورش دهند و به دید ارزش آفرینی و کارآفرینی مسلط شده تا رونق اقتصادی فردا ی شهر و کشور خویش را رقم زنند.

اولین همایش دانش آموزی خلاقیت اهداف و سرفصل های تاثیرگذاری بهمراه داشت که می توان از اهم آن به موارد ذیل اشاره کرد:

۱- خودشناسی و کشف استعدادهای شخصی

۲- برنامه ریزی و زندگی هدفمند

۳- خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی

۴- کارآفرینی و ارزش آفرینی

۵- معرفی دانش آموزان خلاق و کارآفرین

از حامیان این همایش می توان به اداره کل آموزش پرورش استان زنجان، موسسه علمی پژوهشی و آموزشی دکتر حسابی و پژوهشسرای امیراعلم غضنفریان اشاره کرد

لازم به ذکر است برنامه های تابستانی آکادمی دانش آموزی کارآمد از طریق سایت پارک علم و فناوری استان زنجان اطلاع رسانی می گردد.

 

تصاویر خبر
تعداد بازدید : 793
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان