18 تیر 1398
پارک علم و فناوری استان زنجان به مناسبت هفته ی عفاف و حجاب، دوره آموزشی با محوریت عفاف و حجاب، بنیان خانواده را  برگزار می نماید.

پارک علم و فناوری استان زنجان به مناسبت هفته ی عفاف و حجاب، دوره آموزشی با محوریت عفاف و حجاب، بنیان خانواده را برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، رخدادی که ۸۴ سال پیش در ایران به وقوع پیوست، اگرچه زخم عمیقی بود بر پیکر رنج دیده اهالی این سرزمین اما جلوه­ای است از پایداری ایرانیان به اعتقادات، فرهنگ و میراث نیاکانشان.

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است. روزی که دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.

پارک علم و فناوری استان زنجان به مناسبت هفته ی عفاف و حجاب، دوره آموزشی با محوریت عفاف و حجاب، بنیان خانواده را روز چهارشنبه مورخ ۱۹ تیرماه سال جاری از ساعت ۱۱ الی ۱۳ برگزار می نماید. لذا از کلیه علاقه­مندان دعوت بعمل می آید جهت حضور در دوره آموزشی از طریق http://zstp.ir/page/hejab  ثبت نام نمایند.

ضمناً دوره مذکور رایگان می باشد.

 

 

تعداد بازدید : 664
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان