25 تیر 1398
جلسه هم اندیشی صمیمانه جناب آقای دکتر مرادخانی ریاست محترم پارک علم و فناوری استان زنجان و جناب آقای حیدری فرماندار محترم شهرستان ابهر با کارآفرینان و جوانان فعال و پویا و جمعی از اساتید در راستای توسعه مراکز رشد شهرستانی

جلسه هم اندیشی صمیمانه جناب آقای دکتر مرادخانی ریاست محترم پارک علم و فناوری استان زنجان و جناب آقای حیدری فرماندار محترم شهرستان ابهر با کارآفرینان و جوانان فعال و پویا و جمعی از اساتید در راستای توسعه مراکز رشد شهرستانی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، جناب آقای دکتر مرادخانی، ریاست محترم پارک علم و فناوری استان زنجان و جناب آقای حیدری فرماندار محترم شهرستان ابهر در روز چهارشنبه مورخ ۲۵ تیر ماه سال جاری در جلسه هم اندیشی صمیمانه با حضور جمعی از کارآفرینان و جوانان فعال و اساتید محترم شهرستان ابهر در راستای توسعه مراکز رشد شهرستانی و کانون شکوفایی و خلاقیت ابهر شرکت نمودند.
جناب آقای دکتر مرادخانی اعلام داشتند: پارک علم و فناوری زنجان به عنوان سی و یکمین پارک استانی در کشور همزمان با شهر یاسوج اسفند ۹۶ راه اندازی و تا پایان سال ۹۶، ۳۰ شرکت در این پارک مستقر شد.
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان خاطر نشان کرد: در هر صنعتی زنجیره های تامین و حلقه های اتصال وجود دارد و زمانی که این حلقه ها متصل نباشند صنعت نمی تواند روی پای خود بایستد و نبود یک حلقه در زنجیره تامین وابستگی ایجاد می کند.
ایشان افزودند، صنعت به فردی نیاز دارد که آموزش های مورد نیاز را طی کرده باشد بنابراین پارک علم و فناروی یکی از حلقه های زنجیره تامین این فرآیند است تا به فارغ التحصیلان چگونگی مذاکره کردن، بستن قرارداد، تنظیم اظهار نامه مالیاتی، کنترل پروژه و مواردی از این دست را آموزش دهد.
پارک ارکان مختلفی دارد که مرکز رشد، مرکز کار مشترک، پارک فناوری، مرکزخلاقیت، نو آوری و شکوفایی، واحد فناور، از جمله این ارکان است.
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: مرکز رشد زیر مجموعه پارک، شبیه منطقه آزاد است و معافیت های منطقه آزاد مانند معافیت گمرکی، مالیاتی و دیگر مزایا را دارد.
وی افزود: خوشبختانه در شهر زنجان پارک علم و فناوری توسعه یافته و امیدواریم در شهرستان ابهر نیز این ساز و کار را ایجاد و جوانان علاقه مند را حمایت کنیم.

تعداد بازدید : 687
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان