26 تیر 1398
جناب آقای دکتر کلانتری استاد دانشگاه ملبورن استرالیا و مدیر شرکت faramoon  از واحد فناور  پیشگام نقشه پرداز اشراق بازدید نمودند.

جناب آقای دکتر کلانتری استاد دانشگاه ملبورن استرالیا و مدیر شرکت faramoon از واحد فناور پیشگام نقشه پرداز اشراق بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، جناب آقای دکتر کلانتری استاد دانشگاه ملبورن استرالیا و مدیر شرکت faramoon در روز یکشنبه مورخ ۲۳ تیر سال جاری از شرکت پیشگام نقشه پرداز اشراق مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان بازدید نمودند. ایشان در این بازدید در جریان فعالیت های این واحد فناور مستقر در پارک استان قرارگرفتند.
از اهم بحث های صورت گرفته میتوان به زیرساخت داده های مکانی SDI در استان و همچنین فرهنگ سازی استفاده از علوم و فناوری های اطلاعات مکانی و نقشه برداری نوین اشاره نمود.

تعداد بازدید : 647
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان