21 بهمن 1398
بازدید ایریکو از پارک استان

بازدید ایریکو از پارک استان

ارک علم و فناوری استان زنجان در راستای توسعه فناوری و با رویکرد تمرکز واحدهای R&D، نسبت به برگزاری  جلسه با صنایع مختلف اقدام نموده است. در مرحله اول پارک استانی اقدام به برگزاری جلسه با واحد تحقیق و توسعه ایریکو و مدیرعامل محترم آن مجموعه نمود. در ابتدای این نشست دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان به توضیح پارک ، اهداف و وظایف آن پرداخت. ایشان عنوان کرد: "در پارکهای علم و فناوری که عموما جوانان در آن فعال هستند فناوری های مختلفی وجود دارد". در ادامه ایشان به توضیح چهارچوب فناوری پرداخته و آمادگی خود را به منظور حمایت و همکاری با شرکت ایریکو اعلام نمود.
سپس جناب آقای مهندس رجبی، مدیر عامل محترم شرکت حمل و نقل ریلی رجا به توضیح شرکت و فعالیتهای آن پرداخت. ایشان در ادامه با توضیح اینکه این شرکت در حال ارائه خدمات تخصصی هستند گفت: " ایریکو از سال 82 شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد." وی در ادامه با اشاره به اینکه مشتریان آنها عموما دولتی هستند افزود:"این شرکت تمایل به فعالیت در حوزه صادرات داشته و آماده همکاری می باشد."

 

تعداد بازدید : 1006
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان