3 اسفند 1398
پنجمین دوره آموزش کارآفرینی و اردوی استارتاپی

پنجمین دوره آموزش کارآفرینی و اردوی استارتاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، پنجمین دوره آموزش کارآفرینی و اردوی استارتاپی در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان زنجان در روزهای ۱ و ۲ اسفند برگزار شد. در بخش اول این رویداد که با حضور ۱۰۰ نفر از علاقمندان و تیم‌های استارتاپی برگزار شدT مباحث کارآفرینی عنوان گردید. از اهم این مباحث میتوان به مسائل مرتبط با مسیر کارآفرینی، آشنایی با استارتاپ‌ها، ایده‌یابی و خلاقیت و نحوه‌ی ارائه یک دقیقه‌ای اشاره نمود. در روز دوم این رویداد مباحثی مانند اعتبارسنجی، پرسونا، MVP، مدل کسب و کار و انواع مدل درآمدی و انتخاب مشتری عنوان شد.
بخش دوم رویداد با حضور تیم‌های شرکت‎کننده در روزهای ۷ تا ۹ اسفند در مرکز نوآوری با حضور منتورها و داوران برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان پس از کار روی ایده های خود با همکاری منتورها به ارائه آنها خواهند پرداخت. در انتهای دوره به شرکت‌کنندگان گواهینامه رسمی از پارک علم و فناوری استان زنجان ارائه خواهد شد. تیم‌های برتر در این دوره به طور رایگان در مرکز نوآوری پارک علم وفناوری مستقر و از حمایتهای این مرکز بهره مند خواهند شد.

تعداد بازدید : 2105
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان