4 اسفند 1398
بازدید رئیس دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان از پارک استان

بازدید رئیس دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان از پارک استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان زنجان، رئیس دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان و هیئت همراه از پارک استان بازدید نمود.

در این بازدید دکتر داوری رئیس دانشگاه آزاد خمینی شهر، آقای رفیعی مسئول پیگیری قراردادها و مصوبات پارک و هیئت همراه با ریاست پارک علم و فناوری استان زنجان دیدار دوستانه داشتند. در این دیدار دکتر مرادخانی، رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص پارکهای علم و فناروی، مراکز رشد و مراکز نوآوری به بیان مشکلات آنها پرداخت.

در ادامه ایشان با اشاره به دستاوردهای پارک و مرکز رشد استان به شرکت فاران سرمد ایرانیان به مدیریت جناب آقای مهندس موسوی اشاره نمود. مهندس موسوی مدیرعامل شرکت فاران سرمد در این راستا گفت:"شرکت فاران سرمد ایرانیان در سال ۱۳۹۸ تاسیس و در زمینه تولید بتن های ویژه فعالیت میکند که شاخص ترین محصول این شرکت بتن RCC-P است." وی همچنین با اشاره به جایگزینی روسازی این آسفالت افزود:"با ابن بتن مشکل عمده روسازی کشور را چه در خطوط داخل شهر و چه خطوط بین شهری حل میتوان کرد. این در حالیست که هزینه روسازی بتن غلتکی نصف قیمت آسفالت هزینه تولید و اجرا دارد"
وی همچنین در خصوص خاصیت های این نوع بتن ها گفت:"این بتن ها طول عمری بالای ۱۰ الی ۵۰ ساله داشته و در چرخه ذوب و یخ هیچ آسیبی به روسازی وارد نمیشود. همچنین برای عبور ترافیک سنگین بسیار مناسب بوده و سرعت اجرا و بهره برداری بسیار بالایی دارد." ایشان با اشاره به ویژگی های فراوان دیگر که این روسازی نسبت به روسازی های دیگر دارد گفت:"بتن غلتکی که این شرکت موفق به به دست آوردن آن شده نسبت به نمونه های خارجی دارای مقاومت بالای ۶۰ مگاپاسکالی است".

در انتهای این دیدار تفاهم نامه ای فیمابین پارک استان و دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان در خصوص اجرای بتن RCC-P در داخل دانشگاه انعقاد گردید.

 

تعداد بازدید : 2393
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان