1 اردیبهشت 1399
رئیس پارک علم و فناوری زنجان: اجاره بهای فروردین ماه واحدهای فناور زنجان بخشوده می شود

رئیس پارک علم و فناوری زنجان: اجاره بهای فروردین ماه واحدهای فناور زنجان بخشوده می شود

رئیس پارک علم و فناوری زنجان گفت: اجاره بهای فروردین ماه واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان بخشوده خواهد شد.

دکتر مرادخانی با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان زنجان، آخرین پارک استانی تأسیس شده در کشور بوده و تازه تاسیس است، اظهار کرد: برای حمایت از هسته ها و واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان در رابطه با اخذ اجاره بها ماهیانه از ابتدای تأسیس خود تا پایان سال ۹۸، مساعدت های لازم را  در صورت نیاز به شرکت های فناور را ارائه کرده است.
وی با بیان اینکه مساعدت های لازم به شرکت های فناور حتی مشتمل بر تنفس و یا تخفیف در پرداخت اجاره بها نیز بوده ، افزود: شیوع ویروس کرونا در استان عملکرد، شرکت های فناور را دچار اختلال کرده است.
این مسئول خاطر نشان کرد: در صورت تعیین و تکلیف بدهی های معوقه توسط شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان، پارک استان در نظر دارد با توجه به شیوع کووید ۱۹ اجاره بها واحدها در سه ماه اول سال جاری بر مبنای سال ۹۸ محاسبه شود و اجاره بهای فروردین ماه نیز بخشوده خواهد شد.

تعداد بازدید : 986
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان