5 شهریور 1399
نشست مشترک رئیس و کارکنان پارک علم و فناوری استان به مناسبت روز کارمند

نشست مشترک رئیس و کارکنان پارک علم و فناوری استان به مناسبت روز کارمند

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، در این نشست دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان ضمن تبریک هفته دولت و روز کامند از زحمات کلیه کارکنان که با وجود فشار کاری پارک صادقانه تلاش و کوشش می کنند تشکر و قدردانی نمود. ایشان، ضمن اشاره به نوپا بودن پارک علم و فناوری استان، کارکنان پارک را به اعضای یک خانواده و یا تیم بازی ورزشی تشبیه نموده و تاکید داشتند همانگونه که موفقیت تیم در بازی نیازمند تعامل و همکاری تمام اعضای تیم می باشد کارکنان نیر بایستی با همکاری و تعامل و سخت کوشی بتوانند زمینه پیشرفت و توسعه پارک را فراهم نمایند.

در پایان نشست به مناسبت گرامیداشت روز کارمند، جناب آقای سید محمد موسوی سرپرست معاونت پارک و سرکارخانم لیدا ابراهیمی زهروی کارشناس طرح و برنامه پارک، به عنوان کارمند نمونه سال ۱۳۹۹از سوی ریاست پارک معرفی شده و با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنها قدردانی به عمل آمد.

تعداد بازدید : 378
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024

E-mail : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان