5 شهریور 1399
مراسم افتتاحیه شرکت امدادگران قلب ملل با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان

مراسم افتتاحیه شرکت امدادگران قلب ملل با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان

در این مراسم آقای دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان ضمن تبریک و خوش آمدگویی به مدیرعامل و کارکنان شرکت، آرزوی پیشرفت و موفقیت روزافزون را برای پرسنل شرکت نمودند و با تاکید بر خلاقیت، تلاش و هم افزایی اعضای تیم با یکدیگر برای پیشبرد اهداف شرکت عنوان داشتند، چه بسا تیم هایی بودند که با وجود امکانات محدود، با اتحاد، تلاش و همبستگی اعضا به موفقیت های قابل توجهی دست یافتند.

سپس مدیر عامل شرکت جناب آقای امیرحسین بطهایی، ضمن معرفی اعضای پرسنل شرکت، در خصوص بخش های مختلف آن از جمله تولید، مونتاژ و کالیبراسیون، کنترل کیفی، بسته بندی و انبارش توضیحاتی را ارائه نمودند.

این شرکت از شرکت های نوپا و نوآور در حوزه تجهیزات پزشکی می باشد و با تکیه بر نیروهای توانمند و خلاق در صدد راه اندازی خط تولید نیمه انبوه دستگاه CPRmeter (دستگاه تخصصی قلب و عروق) با ظرفیت تولید ۲۵۰ دستگاه در ماه می باشد.

تعداد بازدید : 553
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان