6 شهریور 1399
با حضور آقای نوروزی فرماندار محترم شهرستان ابهر و آقای دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان مراسم افتتاح مرکز رشد شهرستان ابهر در روز چهارشنبه مورخ 1399/06/05 برگزار شد.

با حضور آقای نوروزی فرماندار محترم شهرستان ابهر و آقای دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان مراسم افتتاح مرکز رشد شهرستان ابهر در روز چهارشنبه مورخ 1399/06/05 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، در این مراسم، دکتر مرادخانی توسعه مرکز رشد را هدیه ارزشمند برای شهرستان ابهر و به ویژه جوانان آن شهرستان دانسته و با اشاره به مشکل اشتغال جوانان، تاکید داشتند: با حرکت به سمت اکوسیستم‌های استارتاپی می‌توان بخشی از مشکلات بازار کار کشور را مرتفع نمود.
رئیس پارک علم و فناوری استان در ادامه افزودند:  جوانان ما در عرصه های مختلف دارای استعدادهای ویژه ای هستند که با تکیه بر این استعدادها می توان وابستگی کشور به کشورهای خارجی را از بین برد، فقط کافیست جوانان را باور داشته باشیم.
ایشان با اشاره به اینکه زنجان شهر جهانی ملیله است، عنوان داشتند: یکی از راهکارهای رونق روز افزون ملیله زنجان نوآوری در طراحی است که با بهره‌گیری از اکوسیستم‌های استارتاپی می‌توان در این حوزه موفق بود.
دکتر مرادخانی با بیان اینکه ۴۵ درصد زیتون کشور در طارم تولید می‌شود، به پساب حاصل از فرآوری محصولات زیتون طارم، به عنوان یکی از تهدیدات محیط زیست اشاره نموده و اظهار داشتند: که با بهره‌گیری از صنایع پایین دستی و بالادستی می توان این معضل را مدیریت نمود.
رئیس پارک علم و فناوری استان در پایان، تاکید داشتند کشور ما دارای  منابع بسیار عظیمی است که با مدیریت صحیح آنها میتوانم بسیاری از مشکلات کشور را حل نماییم.

تعداد بازدید : 545
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان