14 شهریور 1399
بازدید رئیس پارک علم و فناوری استان از مجموعه واحد و هسته های فناور شهید شهریاری زنجان (بسیج)

بازدید رئیس پارک علم و فناوری استان از مجموعه واحد و هسته های فناور شهید شهریاری زنجان (بسیج)

دکتر مرادخانی در ابتدای بازدید، در نشستی با حضور دکتر رضاخانی مسئول معاونت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و آقای علیرضا انصاری مسئول مرکز رشد، در خصوص تسهیلات و حمایت های مادی و معنوی پارک علم و فناوری استان به مخترعین و مبتکرین اشاره نموده و شرایط و ضوابط اخذ تسهیلات را عنوان داشتند. همچنین، موضوع ایجاد راهکارهای ارتباط مستمر بین پارک علم و فناوری استان و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

از سایر برنامه های مرکز، بازدید از مجموعه واحدهای هسته های فناور بود که رئیس پارک علم و فناوری استان، ضمن بازدید از نمایشگاه دائمی طرح ها و ابتکارات بسیحیان، از دو شرکت مستقر در مرکز رشد فعال در حوزه های برق و الکترونیک و مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) بازدید نمودند و ضمن تشویق صاحبان طرح ها، بر موضوع ارتقا سیستم ها با بهره گیری از تسهیلات و حمایت های که از سوی  پارک علم و فناوری استان اعطا می شود تاکید داشتند.

آخرین برنامه روز، بازدید از ساختمان جدید مجموعه با عنوان "کانون خلاقیت و شکوفایی سداد" که در حوزه حمایت از ایده های نو در بستر تولید و کارآفرینی فعالیت دارد بود.

در پایان برنامه مقرر شد، تا طی تفاهم نامه فی مابین دو سازمان، اقدامات پیش بینی شده عملیاتی گردد.

تعداد بازدید : 528
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان