23 شهریور 1399
برگزاری جلسه مشترک پارک علم و فناوری استان با دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

برگزاری جلسه مشترک پارک علم و فناوری استان با دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

در ابتدای جلسه، حاضرین ضمن بیان ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بین دو مجموعه، در خصوص گسترش هم‌افزایی و همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر نمودند و مقرر شد به‌ منظور استفاده بهینه از فضا، امکانات پژوهشی و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه آزاد، اقدامات لازم نسبت به راه اندازی سرای نوآوری و توسعه فعالیت های مرکز رشد آن دانشگاه انجام گیرد.
در ادامه، حاضرین از محل پیشنهادی سرای نوآوری دانشگاه بازدید نموده و در خلال بازدید در خصوص طرح ها و فناوری ها موجود در دو مرکز و همچنین رایزنی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت تامین اعتبار، فضای مورد نیاز، تجهیزات و اقلام مورد نیاز برای راه انداری و توسعه سرای نوآوری بحث و مذاکره نمودند.
لازم به ذکر است، سرای نوآوری محلی است که در آن آموزش های گوناگون از جمله آموزش خلاقیت، ایجاد کسب و کار، چگونگی مذاکره و ... با هدف تربیت نیروی کارآفرین و اشتغالزایی به دانش آموختگان دانشگاهی در قالب تیم ها ارائه می شود.
دکتر نقیلو معاون توسعه، مدیریت و منابع و دکتر بازرگان معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر موسوی معاون و آقای تیماسی مدیر اداری و مالی پارک علم و فناوری استان نیز در این جلسه حضور داشتند.

تعداد بازدید : 549
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان