30 شهریور 1399
برگزاری جلسه مشترک بین مسئولین پارک علم و فناوری و بانک توسعه تعاون استان

برگزاری جلسه مشترک بین مسئولین پارک علم و فناوری و بانک توسعه تعاون استان

در ابتدای جلسه، آقای کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون، به ارائه توضیحاتی در خصوص شرح وظایف بانک توسعه تعاون و انواع تسهیلات قابل ارائه به متقاضیان و مشتریان پرداختند. ایشان در ادامه، ضمن اشاره به تفاهم نامه مشترک بین بانک توسعه تعاون و صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات ویژه ای که در قالب این تفاهم نامه برای شرکت های دانش بنیان و فناور قابل ارائه می باشد را عنوان نمودند.

در ادامه دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان، ضمن اشاره به اهمیت و فلسفه وجودی پارک در استان، رسالت ها و وظایف سازمانی پارک را تشریح نمودند.

سپس حاضرین در خصوص نحوه گسترش تعامل و همکاری های مشترک و بهره مندی شرکت های مستقر در پارک و استارت آپ ها از تسهیلات بانک توسعه تعاون بحث و تبادل نظر نمودند.

در پایان مقرر گردید، به منظور تسهیل فرآیند تجاری سازی شرکت های دانش بنیان، شرکت های مستقر در پارک و استارت آپ ها، تفاهم نامه مشترکی در قالب ارائه خدمات و تسهیلات بانکی ویژه، به شرکت ها و هسته های فناور امضا شود.

تعداد بازدید : 582
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان