30 شهریور 1399
پنحمین  جلسه کمیته مالکیت فکری پارک علم و فناوری استان زنجان در تاریخ 29 شهریور 1399 در محل پارک استان برگزار گردید.

پنحمین جلسه کمیته مالکیت فکری پارک علم و فناوری استان زنجان در تاریخ 29 شهریور 1399 در محل پارک استان برگزار گردید.

پنجمین جلسه کمیته مالکیت فکری پارک علم و فناوری استان زنجان در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای دکتر مرادخانی، ریاست محترم پارک علم و فناوری استان زنجان و آقای دکتر موسوی معاونت پارک و اعضای اصلی کمیته، آقای دکتر شغلی ، خانم دکتر شاهانی و آقای دکتر رسولی و  واحد مالکیت فکری پارک آقای دکتر قهرمانی و خانم محرر برگزار گردید.

در این جلسه مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت و اهداف کمیته و رسالتهای آن بررسی  گردید و در راستای توسعه این کمیته مقرر به برگزاری دوره های داخلی و خارجی توانمند سازی داوران و مخترعین در حوزه های مختلف  مالکیت فکری گردید.

اصلی ترین وظیفه کمیته بررسی وضعیت  پرونده های ثبت اختراعات به منظور صیانت از حقوق مخترعین، توامند سازی و تدوین آئین نامه نخصصی مالکیت فکری پارک علم و فناوری استان زنجان می باشد.

 

تعداد بازدید : 623
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان