8 مهر 1399
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: آینده بسیار خوبی در انتظار شرکتهای دانش بنیان است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: آینده بسیار خوبی در انتظار شرکتهای دانش بنیان است.

در حاشیه بازدید، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به موضوع اکوسیستم عنوان داشت: استان زنجان استان در حوزه فناوری و نوآوری و استفاده از استارتاپ ها پیشرفت خوبی داشته و خوشبختانه موضوع اکوسیستم نیز در استان در حال پیاده سازی بوده و تعداد شرکت های دانش بنیان، مراکز رشد و نوآوری استان روز به روز در حال توسعه می باشد.

وی در ادامه، در رابطه با نقطه ضعف استان به وضعیت پارک علم و فناوری استان و واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان اشاره نموده و افزود: امروز با همکاری آقای استاندار برای بهبود این وضعیت تصمیمات خوبی خواهیم گرفت.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در سال جهش تولید عنوان کرد: تعداد شرکتهای ما از ۵۳۰۰ مورد عبور کرده و فروش سال گذشته شرکتها نیز۱۲۰ هزار میلیارد تومان بود. وی بیان کرد: آینده بسیار خوبی در انتظار شرکتهای دانش بنیان کشور خواهد بود.

دکتر ستاری در پایان، با بیان اینکه توسعه شرکتها به صورت یک منحنی توانی رشد پیدا می‌کند، ادامه داد: باید از همکارانم در دولت و قوه قضاییه تشکر کنم چرا که قوه قضاییه در بحث کمک به شرکتها فناور در حوزه قضا نیز وارد شده است.

تعداد بازدید : 1129
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان