19 مهر 1399
برگزاری جلسه مشترک بین پارک علم و فناوری استان و مدیریت بانک قرض الحسنه مهر ایران

برگزاری جلسه مشترک بین پارک علم و فناوری استان و مدیریت بانک قرض الحسنه مهر ایران

به منظور بررسی مسائل و مشکلات مالی شرکت ها و واحدهای دانش بنیان و فناور عضو پارک علم و فناوری استان، جلسه مشترکی بین آقای خان محمدی، مدیریت محترم شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در زنجان به همراه و آقای فرجی معاون محترمشان با آقای دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان و آقای تیماسی مدیر اداری و مالی پارک در روز چهارشنبه مورخ ۹ مهرماه سال جاری در سالن جلسات پارک برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر مرادخانی به ارائه توضیحاتی در خصوص وظایف و رسالت های سازمانی پارک پرداختند. 

در ادامه آقای خانمحمدی ضمن معرفی و تشریح وظایف و برتری های بانک قرض الحسنه مهر ایران در مقایسه با سایر بانک ها، برخی از تسهیلات قابل ارائه بانک به شرکت ها را عنوان نمود.

در پایان مقرر گردید، تفاهم نامه مشترکی فی مابین پارک و بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص ارائه انواع خدمات و تسهیلات بانکی به شرکت ها و هسته ها و همچنین کلیه کارکنان زیرمجموعه پارک منعقد گردد.

تعداد بازدید : 1880
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان