29 مهر 1399
برگزاری جلسه هماهنگی رویداد هم سرمایه گذاری

برگزاری جلسه هماهنگی رویداد هم سرمایه گذاری

جلسه هماهنگی جهت برگزاری رویداد هم سرمایه گذاری، صبح روز سه شنبه ۲۹ مهرماه در محل مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان برگزار شد. 
در این جلسه که با حضور مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری، معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نماینده اتاق ایران و روسای پارک های علم و فناوری برگزار شد، در ‌خصوص جزئیات برنامه و نحوه برگذاری رویدادی هم سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر شد. در پایان مقرر گردید، به منظور جمع آوری طرح ها در استان کارگروهی تشکیل و نهایتاً ۲ طرح از بین آنها برای تجاری سازی به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شود.
لازم به ذکر است، رویداد هم سرمایه گذاری، همزمان با ایام هفته پژوهش و فناوری برای طرح های منتخب از پارک ها و مراکز رشد سراسر کشور و با همکاری صندوق نوآوری …

تعداد بازدید : 855
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان