1 آبان 1399
مراسم آغاز به کار شرکت حیان‌پژوه پارس

مراسم آغاز به کار شرکت حیان‌پژوه پارس

شرکت حیان پژوه پارس در راستای تحقق منویات رهبری با هدف بومی سازی فناوری کیت های تشخیص پزشکی و محصولات پزشکی ترمیمی بعد از ۴ سال تحقیق و توسعه در روز شنبه سوم آبان ماه سال جاری با حمایت دستگاه قضایی و با حضور رئیس کل دادگستری و مسئولین ارشد استان آغاز به کار کرد.
این شرکت در حوزه تولید انواع کیت های تشخیص بیماری از جمله تشخیص بیماری کرونا فعالیت می کند. کارخانه تولیدی این شرکت در زمینی به مساحت ۱.۵ هکتار در محل شهرک صنعتی شماره یک واقع بوده و در فاز اول آن خط تولید کیت های الایزا به بهره برداری رسید. با توجه به بحران کرونا در ایران و سراسر جهان این شرکت کار خود را با تولید کیت تشخیص سرولوژیک کرونا آغاز کرد و تا کنون زمینه اشتغال ۴۸ نفر در این شرکت فراهم شده است و امیدواریم بتواند با جذب جوانان متعهد، خلاق و علاقمند استان حوزه فعالیت خود را گسترش داده و طیف وسیعی از بیماری ها را تشخیص دهد.

تعداد بازدید : 867
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان