8 آبان 1399
افتتاح کانون خلاقیت و شکوفایی مهارت بنیان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری استان

افتتاح کانون خلاقیت و شکوفایی مهارت بنیان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری استان

کانون خلاقیت و شکوفایی مهارت بنیان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری استان در روز پنجشنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۹، با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون توسعه مدیریت منابع انسانی سازمان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان و دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان تاسیس و افتتاح گردید. 
در این مراسم دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان با تاکید بر ضرورت بهبود اکوسیستم تکنولوژی و کارآفرینی مشارکت کلیه عوامل مرتبط تاثیرگذار و نقش آفرین را یک نیاز فوری و مبرم برشمرده و ضمن آمادگی پارک برای همکاری بیشتر در شکل گیری فرهنگ پژوهش محصول محور، اظهار امیدواری نمود با راه اندازی کانون خلاقیت و شکوفایی مهارت بنیان فرصت ارزشمندی برای هم افزایی با اداره کل فنی حرفه ای استان در شکل گیری توسعه مبتنی بر علم و فناوری با رویکرد تحقق اقتصاد دانش بنیان به تمامی بخشهای اقتصادی استان فراهم گردد.
وی همچنین از واحدهای فناور مستقر در این کانون نیز بازدید نمود و نماینده هر واحد در خصوص حوزه فعالیت واحد توضیحاتی ارائه نمود. در حال حاضر ۳ واحد فناور در این کانون استقرار دارند. 
هدف از راه اندازی این کانون، پرورش ایده‌های نو وکاربردی، تکمیل زنجیره خلق ارزش مبتنی بر مهارت‌های آموخته شده و توانمند‌سازی و افزایش خود باوری مهارت آموختگان و فارغ التحصیلان جهت ورود به بازار کار و بهره‌مندی از ظرفیت های موجود می باشد. در حقیقت یکی از مسیرهایی که علم را به محصول و ثروت تیدیل می کند همین کانون های خلاقیت و شکوفایی می باشد.

تعداد بازدید : 645
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان