18 بهمن 1399
در نشست مشترک رئیس پارک علم وفناوری و مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی میان طرفین به امضاء رسید.

در نشست مشترک رئیس پارک علم وفناوری و مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی میان طرفین به امضاء رسید.

رئیس پارک علم و فناوری استان در این نشست با تأکید بر اهمیت افزایش همکاریهای علمی در سطوح استانی بعنوان یکی از مهمترین اهداف پارک گفت: این همکاری در راستای راه اندازی مرکز نوآوری مهارت بنیان با رویکرد حمایت از واحدهای فناور استان خواهد بود.

دکتر مرادخانی، با بیان اینکه راه اندازی این مرکز در راستای قوانین معاونت علمی و فناوری جهت بهره مندی حوزه های مختلف علمی به منظور اجرای ایده محوری و تجاری سازی محسوب می شود، تصریح کرد: این تفاهم نامه با هدف پرورش کارآفرینان مولد و ایجاد اشتغال پایدار از طریق بسترسازی برای ایجاد کسب و کارهای پر رشد در اکوسیستم کارآفرینانه استان تهیه و تدوین شده است .

وی امضای این تفاهم نامه را فرصت مناسبی برای گسترش همکاریهای پارک و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  دانست و افزود: ارائه خدمات آموزشی کارآفرینی و مهارتی، مشاوره، فضای کاری، منتورینگ، تجاری سازی از دوره نوپایی تا مرحله ورود به بازار و جذب سرمایه گذار از جمله مهمترین مصادیق این همکاری خواهد بود.

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری به منظور راه اندازی مرکز نوآوری مهارت بنیان مبادله شد.

تعداد بازدید : 146
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان