4 مرداد 1401
مهمترین بخش شبکه سازی رویداد تانا آغاز شد

مهمترین بخش شبکه سازی رویداد تانا آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم  و فناوری استان زنجان، با حضور ریاست پارک علم  وفناوری استان ، ریاست سازمان محیط زیست، نماینده بسیج علمی و پژوهشی استان به عنوان حامی رویداد، اعضای کارگروه پسارویداد تانا و تیم های ارائه راه کارهای منتخب  تفاهم نامه هایی به امضای طرفین رسید.

بر اساس این تفاهم نامه ها، سازمان محیط زیست زنجان  نسبت به رسمیت شناختن حقوق مادی و معنوی تمام تیم های ارائه دهنده راهکار اقدام می نماید.

ریاست پارک علم  وفناوری استان زنجان در این مراسم اظهار کرد: رویداد تانا با عملکرد مثبت خود توانسته در زمینه نیازمندی های دستگاه های اجرایی استان قدمی موثر برداشته و همین امر باعث شده تا راه کاری های مفید و عملیاتی توسط داوران رویداد انتخاب و امروز شاهد عقد تفاهم نامه ایشان هستیم.

دکتر آذیپوند افزود: این اولین جلسه در بخش محیط زیست بود و کارگروه پسارویداد تانا قصد دارد تا با پیگیری های مستمر و برگزاری جلسات عقد تفاهم نامه و پیگیری تشکیل تیم ها و هسته های فناور بر اساس ایده های مطرح شده ثبت به ارائه راهکارهای عملی برای نیازهای فناورانه استان اقدام نماید.

ایشان در ادامه به موضوعات تفاهم نامه ها اشاره ای کرده و مطرح نمودند: تفاهم نامه های موجود در زمینه های طراحی، اجرای تبدیل پسماندهای صنعتی در محل تخلیه پسماندها – رصد معادن دارای مشکلات زیست محیطی و ارائه روش دفع آنها – طراحی و ساخت حسگرهای مورد نیاز در پایش های برخط آلودگی های خروجی دودکش ها و پسابها – طراحی و ساخت فناوری های مورد نیاز برای ارتقای کیفیت حفاظت از محیط زیست و کاهش ضرورت حضور فیزیکی محیط بانان – تاسیس شرکت های دانش بنیان ارزیاب محیط زیستی، طراحی سامانه بر خط جهت ارزیابی تعهدات محیط زیستی برای واحدهای صنعتی مشمول ارزیابی اثرات زیست محیطی می باشد.

در این جلسه مقرر شد با پیگیری کارگروه پسارویداد تانا نسبت به جذب حمایت های حامیان رویداد به منظور شروع به کار استارت آپ ها و تولید نمونه اولیه محصول اقدام گردد.

تعداد بازدید : 258
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان